UWAGA! Dołącz do nowej grupy Kłodzko - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Spotkanie czytelnicze w plenerze z Przedszkolem nr 2


Dzisiaj, w Przedszkolu nr 2 w Kłodzku, odbyło się niezwykłe spotkanie czytelnicze z udziałem bibliotekarki Jadzi. Zorganizowane w piękną, słoneczną pogodę, wydarzenie nosiło nazwę „Czytanie na trawie”. Dzieci z radością słuchały opowieści dotyczącej wakacji, co miało istotne znaczenie w kontekście zbliżającego się okresu wypoczynku.

Spotkanie miało miejsce na świeżym powietrzu, co stworzyło miłą atmosferę sprzyjającą rozmowom na temat letnich przygód. Przedszkolaki, rozłożone na kocach, z wielkim zainteresowaniem przysłuchiwały się treści książki „Wakacje” autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej. Wspólne czytanie nie tylko łączyło dzieci w zabawie, ale również rozwijało ich wyobraźnię i umiejętności społeczne.

W trakcie spotkania dzieci miały również okazję podzielić się swoimi planami i marzeniami na nadchodzące wakacje. Tego typu aktywności, prowadzone w przyjaznej atmosferze, z pewnością przyczyniają się do rozwoju czytelnictwa wśród najmłodszych oraz zachęcają ich do odkrywania świata literatury w nietypowy sposób.

Źródło: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku


Oceń: Spotkanie czytelnicze w plenerze z Przedszkolem nr 2

Średnia ocena:4.87 Liczba ocen:21


Zobacz Także